CZECH BEAUTY 2015

Czech Beauty 2015! Nové zlaté logo a nové krásky exkluzivní soutěž a prezentace nejkrásnějších českých fotomodelek pořádané ve spolupráci s časopisem Playboy. Projekt je organizován ve spolupráci s fotografy festivalu FOTOSFÉRA více na www.czech-beauty.com  chcete vědět víc?

Fine-art collection NATURE BEAUTY

EXCLUSIVE PHOTO COLLECTION OF BEAUTIFUL CZECH MODELS AND PLAYMATES IN NORTH BOHEMIAN NATURE. Exhibition tool place in Prague, Vodičkova street 37- CENTRUM FOTOŠKODA 28.April - 11.May 2014. In 2015 open chance for beautiful czech ladies take a part in this fine-art project... more information also… chcete vědět víc?

CZECH BEAUTY 2014

Staň se hvězdou českého fotomodelingu!

Exkluzivní soutěž a prezentace nejkrásnějších českých fotomodelek, které v říjnu 2014 na fotografickém festivalu FOTOSFÉRA v pražských Holešovicích soutěžili o titul CZECH BEAUTY STAR. Finalistky soutěže krásy měly možnost pózovat předním českým glamour fotografům a nejúspěšnější fotomodelky měly možnost nafotit vlastní pictorial pro březnové číslo časopisu Playboy.

Kromě dalších hodnotných cen, vítězky získají možnost být modelkami fotografického workshopu OFFROAD SAFARI, mít vlastní fotoobraz v rámci fine-artové výstavní kolekce NATURE BEAUTY a budou hlavními modelkami na velkolepém outdoorovém Open-Air Foto-Festivalu v Českém Krumlově 5.-7. června 2015.

Přihlášky do Czech Beauty na 2015 budou vyvěšeny na jaře na webu www.czech-beauty.comBACKSTAGE

pohled do zákulisí... více fotografií v sekci backstage chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »

Copyright Jan Hodač photography 2015